KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038175
nr 1303 8175
Alfred Wetterström
(1863-1934), Sverige
Oljemålning, Alfred Wetterström (1863-1934), Marin. Signerad, Olja på duk, 28x45 cm
Alfred Wetterström, svensk bildkonstnär född 1863, död 1934.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 januari 2020
kl 18:05:25
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Alfred Wetterström
Läs mer om Alfred Wetterström